Zachęcam do wejścia na mój profil Facebook lub TikTok. Raz na jakiś czas wrzucam opinię, krótki film lub zdjęcie. Dzięki temu widać, że "Pierwszy taniec" to piękna sprawa i dobre emocje.

W ramach ciekawostki dodam, że wiele par klika „lubię to” dopiero po weselu ponieważ nauka tańca na wesele jest tajemnicą.

OPINIE W GOOGLE

OPINIE W OFERTEO

Wielki profesjonalizm, od którego większe jest tylko poczucie humoru Maćka. :) Jesteśmy 3 miesiące po ślubie i dalej mamy głęboko w pamięci wszystkie "granaty", "dłonie kelnera" itp. Zdecydowanie polecamy kurs 1. tańca u Maćka Gawendy a sami pewnie jeszcze zawitamy w przyszłości nie raz. ;)
Kasia i Dawid

Maciek świetnie przygotował nas do pierwszego tańca i pokazał fajne ruchy do wykorzystania później na parkiecie. Zajęcia w luźnej atmosferze w ogóle nie dały odczuć, że to była "nauka tańca". Polecamy każdemu, kto się jeszcze zastanawia!
Paulina i Kamil

Każda lekcja tańca to jak przyjacielskie spotkanie z profesjonalistą, który pokieruje Wami, aby bez stresu przejść przez meandry sztuki tanecznej😊 Dziękujemy Maćku, że nie musieliśmy moonwalkiem uciekać z parkietu😁😁 Stres oczywiście był, ale dzięki Tobie udało się go trochę zniwelować. Polecamy wszystkim kurs tańca z Maćkiem. Dziękujemy za cierpliwość i cenne rady Agnieszka & Mariusz