Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com


alt


Maciek "Gawenda" (rocznik 85)

Wasz osobisty trener pierwszego tańca weselnego. Uczy również tańca "na każdą okazję". Uważa, że warto poświęcić uwagę drobnej technice tańca. To dzięki szczegółom "łatwiejsze figury" również podobają się gościom weselnym. Ma w sobie pełną łyżką cierpliwości. Pierwszy taniec zatańczył w październiku 2012 roku! Doradzi w sprawach ślubnych bazując na doświadczeniu wielu par. Wiedząc, że przygotowujecie się na wesele a nie na turniej tańca odrzuca niektóre techniczne niuanse żeby skupić się na tym co najważniejsze - uśmiech i patrzenie na siebie. Ma za sobą WIELOLETNIĄ ELITARNĄ szkołę McDonald's i BiedronkI. Zdarzyło mu się włóczyc nogami na biegach komercyjnych

OTO TANIEC GOSI I MAĆKA: KLIKNIJ TUTAJ


Ma doświadczenie w PRZYGOTOWANIACH młodych par. Zawsze cierpliwy dla "antytancerzy" i "sztywniaków". Tak lubią opisywać swoich narzeczonych panny młode :). Ważne jest dla niego, żeby para wyluzowała się na treningu. Chce by narzeczeni po pierwszej lekcji poczuli, że pod ich pierwszym tańcem Gawenda podpisuje się rękami i nogami.

WIELKIE DZIĘKI ZA OGROM REKOMENDACJI OD WIELU PAR!!! :) Przejdź proszę do działu zgłoszeniowego lub wyślij zwykłego maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. kopiując tekst i podając informacje:
Imiona:
Data Ślubu:
Miasto wesela:
Wasz e-mail:
Wasz telefon:
Oczekiwania, co do tańca:
Dyspozycyjność do treningów na około 6 tygodni przed weselem
(dajmy na to, że ja mogę 7 dni w tyg od 10.00 do 22.00):